JAK ZAČÍT

 Neváhejte nás kontaktovat a my Vás navedeme tím správným směrem.

 

NÁVRH A CENOVÁ KALKULACE

Na základě Vašich podkladů Vám rádi zpracujeme počítačový návrh včetně předběžné cenové kalkulace, a to zcela nezávazně. Váš požadavek na nábytek můžete zaslat pomocí odkazu Napište nám na našich stránkách, kde napíšete několik základních údajů nezbytných pro zpracování kalkulace.

Pokud máte podklady pro zpracování cenové nabídky  rozsáhlejší, případně je chcete doplnit obrázkem či nákresem, můžete je zaslat e-mailem či poštou. 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA

E-mailem nebo telefonicky si také můžete objednat návštěvu našeho technika, který provede  zaměření – konzultaci přímo u Vás doma. Během této konzultace se upřesňuje barevné provedení, kování a jiné detaily a cenová nabídka. 

OBJEDNÁVKA

Pokud souhlasíte s cenovou kalkulací při zaměření, sepíše technik ihned na místě objednávku a domluví zálohu.  Je možné ji zaplatit v hotovosti přímo technikovi nebo bezhotovostně převodním příkazem. Při podepsání objednávky se také domlouvá termín montáže, dodací lhůta závisí na vybraných komponentech a materiálu.

 

 

MONTÁŽ

Montáž probíhá v závislosti na rozsahu zakázky zpravidla 1-2 dny. V okamžiku, kdy je montáž dokončena, Vám naši pracovníci předají fakturu, záruční list a inkasují doplatek do celkové hodnoty zakázky v hotovosti.
 

Anketa

JAKÝ NÁBYTEK SI PLÁNUJETE POŘÍDIT?

KUCHYŇSKOU LINKU (238)
35%

VESTAVĚNOU SKŘÍŇ (155)
23%

OBÝVACÍ POKOJ (80)
12%

DĚTSKÝ POKOJ (75)
11%

ŠATNU (68)
10%

PRACOVNU-KANCELÁŘ (56)
8%

Celkový počet hlasů: 672