JAK ZAČÍT

 Neváhejte mě kontaktovat a navedu Vás tím správným směrem.

 

NÁVRH A CENOVÁ KALKULACE

Na základě Vašich podkladů Vám rád zpracuji počítačový návrh včetně předběžné cenové kalkulace, a to zcela nezávazně. Váš požadavek na nábytek můžete zaslat pomocí odkazu Napište nám na našich stránkách, kde napíšete několik základních údajů nezbytných pro zpracování kalkulace.

Pokud máte podklady pro zpracování cenové nabídky  rozsáhlejší, případně je chcete doplnit obrázkem či nákresem, můžete je zaslat e-mailem či poštou. 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA

E-mailem nebo telefonicky si také můžete objednat návštěvu technika, který provede  zaměření – konzultaci přímo u Vás doma. Během této konzultace se upřesňuje barevné provedení, kování a jiné detaily. 

OBJEDNÁVKA

Pokud souhlasíte s cenovou kalkulací, sepíšeme  objednávku a dohodneme se na výši zálohy.  Je možné ji zaplatit v hotovosti nebo bezhotovostně převodním příkazem. Při podepsání objednávky se také domlouvá termín montáže, dodací lhůta závisí na vybraných komponentech a materiálu.

 

 

MONTÁŽ

Montáž probíhá v závislosti na rozsahu zakázky zpravidla 1-2 dny. V okamžiku, kdy je montáž dokončena, Vám pracovníci předají fakturu, záruční list a inkasují doplatek do celkové hodnoty zakázky v hotovosti.
 

Anketa

JAKÝ NÁBYTEK SI PLÁNUJETE POŘÍDIT?

KUCHYŇSKOU LINKU (253)
34%

VESTAVĚNOU SKŘÍŇ (167)
22%

OBÝVACÍ POKOJ (88)
12%

DĚTSKÝ POKOJ (89)
12%

ŠATNU (81)
11%

PRACOVNU-KANCELÁŘ (65)
9%

Celkový počet hlasů: 743